Strona główna Pasywny budynek Katalog firm

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Architekt

Projektant

Wydawnictwa branżowe

Charakterystyka firmy

SWISSPACER założony w 1998 roku jest częścią Saint-Gobain. Od samego początku podąża ścieżką dynamicznego rozwoju i już dziś jest liderem na wielu rynkach.
Przewaga unikalnej wszechstronności zastosowania produktów firmy przyczyniła się do jej rozwoju, a dzięki temu przedsiębiorcy mają dostęp do najlepszych ramek dystansowych. Mniejsi i średni przedsiębiorcy mogą rozpocząć produkcję w oparciu o produkty SWISSPACER przy wykorzystaniu posiadanych maszyn, unikając w ten sposób inwestycji w kosztowne wyposażenie dedykowane. Do masowej produkcji najwięksi producenci energooszczędnych okien mogą wykorzystać wysokiej jakości zautomatyzowane giętarki oraz urządzenia spawające.


Na produktach SWISSPACER polegają najwięksi europejscy producenci szyb zespolonych.Główna siedziba firmy mieści się w Szwajcarii. Produkcja odbywa się w trzech zakładach rozmieszczonych na terenie Szwajcarii, Niemiec i Polski. Zlokalizowanie magazynu w Gliwicah sprzyja efektywnej dystrybucji oraz optymalnej dostępności produktów.

O Saint-Gobain

Saint-Gobain, światowy lider na rynkach związanych z habitat oraz budownictwem, projektuje, wytwarza i dystrybuuje materiały budowlane, dostarczając innowacyjne produkty i rozwiązania będące odpowiedzią na konieczność oszczędności energii oraz ochrony środowiska. Firma współpracuje z najbardziej prestiżowymi uczelniami i laboratoriami badawczymi kontynuując rozwój produktów podnoszących jakość życia. Saint-Gobain, założone w 1665r, należy do grona 100 największych grup przemysłowych świata, zatrudniając 191,500 pracowników w 64 krajach na całym świecie.

Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

Swisspacer otwiera się na nowe rynki sprzedaży

Otwarcie magazynu w New Jersey, USA
thumbnail

Modernizacja oszklenia stolarki w budynku Swisspacer

We współpracy ze start-up’em Odnowa Okna, producent ciepłych ramek dystansowych klasy premium, firma Swisspacer, zoptymalizował parametry termiczne okien w swoim biurowcu w Gliwicach.
thumbnail

Nadzór nad całym cyklem życia produktu

Deklaracja FDES dla ciepłych ramek dystansowych Swisspacer
thumbnail

Inteligentny budynek, inteligentna konstrukcja – Ikeuchi Gate, Sapporo, Japonia

Budynek Ikeuchi Gate w Sapporo łączy technologię i innowacyjność na najwyższym poziomie. Maksymalną wydajność energetyczną szyb Saint-Gobain Glass wykorzystanych w obiekcie uzyskano m.in. dzięki zastosowaniu ciepłych ramek dystansowych Swisspacer Ultimat
thumbnail

Zrównoważony rozwój

Budynek „Platinum” w Wiesbaden lśni dosłownie i w przenośni, a to za sprawą zarówno zastosowanych pionierskich norm budowlanych, jak i wysokiej przejrzystości szkła z grupy Saint Gobain.
thumbnail

Jubileusz ciepłej ramki dystansowej

Firma Swisspacer świętuje jubileusz 25-lecia
thumbnail

SWISSPACER zaprasza na Ogólnopolskie Forum Stolarki

SWISSPACER jako partner zaprasza wszystkich klientów i partnerów biznesowych na konferencję Ogólnopolskiego Forum Stolarki - organizowaną przez CAB (Centrum Analiz Branżowych) w Hotelu Windsor Warszawa w dniach 25 – 26.10.2023.
thumbnail

Zmiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego

Matthias Bach został nowym dyrektorem zarządzającym Swisspacer
thumbnail

Wyjątkowe miejsce, wyjątkowe rozwiązania

Dwaj szwajcarscy miłośnicy whisky, Rinaldo Willy i Pascal Mittner, jako miejsce produkcji swojego trunku wybrali spektakularną scenerię –¬¬ najwyżej położoną destylarnię na świecie. Można ją odwiedzić w stacji górskiej kolejki linowej Corvatsch.

Znajdź nas

Swisspacer

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy